Haber

Afra Saraçoğlu ve Çağatay Ulusoy’dan Aşk Yaşıyor İddialarına İlk Yanıt!

Dergi dünyasında hareketlilik hız kesmeden devam ediyor. Yeni aşklar ve ayrılıklar denilince özel hayatlarıyla gündeme gelen pek çok isim var. Bu isimlerin başında ise Yalı Çakını dizisinde ‘Seyran’ karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu geliyor. Uzun süredir Mert Yazıcıoğlu ile birlikte anılan Saraçoğlu’nun oyuncu Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğu tezi gündeme bomba gibi düştü. Ünlü ikili hakkında çıkan aşk dedikodularıyla ilgili merakla beklenen ilk yorum geldi.

Ayrıntıları görelim.

Star TV’de yayınlanan Yalıçapkını dizisinin başrollerinden Afra Saraçoğlu, magazin gündeminden düşmüyor.

2018 yılından beri aşk yaşayan Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu’nun birlikteliği geçtiğimiz aylarda noktalanmıştı.

Oyuncu çiftinin ayrılmasına neden olan kişinin reytingleri alt üst eden Yalı Çakını dizisinde Afra Saraoğlu ile başrolü paylaştığı Mert Ramazan Demir olduğu iddia edildi.

Saraçoğlu’nun doğum günü kutlamasında pastasını üflerken sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun yerine Mert Ramazan Demir’in elini tutması dedikoduları alevlendirdi.

Mert Yazıcıoğlu, ilişkilerinin üçüncü şahıs yüzünden bittiği iddialarına ilişkin, ‘Böyle bir şey yok! Böyle bir şey olur mu? Konuşulan diye bir şey yok. Normal bir ilgiydi, oldu ve bitti. Mert Ramazan arkadaşımızdır. İnsanların düşündüğü gibi bir şey yok! Yapamadık, birlikte bitirdik.’ kelimeleri kullanmıştı.

Ekranların ve sosyal medyanın ilgiyle takip edilen isimleri arasında yer alan genç oyuncunun yepyeni bir aşka yelken açtığı söylendi.

2021 yılında seyirciyle buluşan Yeşilçam dizisinde iki aşığı canlandıran Afra Saraçoğlu ve Çağatay Ulusoy’un ortaya attığı iddialar herkesi şaşırttı.

2. sayfada ikilinin birlikte olduğu iddialarına ilişkin olarak, ‘Çağatay Ulusoy’un hayatına giren kadınlar hep ondan büyük oluyor. Sanırım bu sefer hattı değiştirmek isteyebilir. Kendisinden yaşça büyük kadınlara aşık olunca sonuç çıkmadı. Yedi yıl nedir?’ ifadeler kullanılmıştır.

İçerde dizisi setinde tanıştığı ve aşık olmaya başladığı Duygu Sarışık ile 6 yıldır birlikteydi. Çalkantılı bir aşk hayatı yaşayan çiftten bu ocak ayında düğün tarihi haberi yerine ayrılık haberi geldi.

Afra Saraçoğlu cephesinden, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına açıklama yapıldı. İkilinin ortasında çıkan yakınlaşma tezleri, ‘Kesinlikle doğru değil, yalandır’ açıklamasıyla asılsız çıktı.

“Afra, Çağatay ile Yeşilçam dizisinde oynadı ve ona bir büyüğü olarak çok saygı duyuyor.”

İşte açıklamalar…

goynukhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu