Haber

BBP Genel Başkanı Destici, Şehit Uzman Çavuş Özkan Lale’nin baba evini ziyaret etti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Lideri Mustafa Destici, Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarının taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Özkan Lale’nin baba evini ziyaret etti.

Şehit Uzman Çavuş Özkan Lale’nin Esentepe Mahallesi’ndeki TOKİ konutlarındaki evine yaptığı ziyarette Destici, babası Kenan, kardeşleri Serkan ve Yasin Lale ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Kenan Lale’ye yiğit bir evlat yetiştirdiği için teşekkür eden Destici, “Ailesi olarak en çok siz üzüldünüz. Ama hepimizin canı gönülden ızdırap çektik. Çünkü onlar bu ülkenin evlatları.” söz konusu.

Şehitlerin vatanları, bayrakları ve ezanları için mücadele ettiklerini belirten Destici, “Ülkemizin terörle mücadelesi amansız bir şekilde devam ediyor. Ama ne yazık ki hain ve hain bir saldırıda şehit oldular. Allah mekanlarını cennet etsin.” sözlerini kullandı.

Devletin ve Türk ordusunun gereğini yaptığını kaydeden Destici, “Şehidimiz Özkan Lale ve diğer şehitlerimizin intikamı alınıyor.” dedi.

Kuran-ı Kerim okuyan Destici, aileye sabırlar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu