Yaşam

Biraz Gün Işığı 30. Bölüm 1. Fragmanı yayında! Elif, Fırat’tan Boşanmak İstiyor!

Atv’nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı 29. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Dila, babasının ölümünü kabullenmekte zorlanır. Ümran evin hakimiyetini devralır. Sude’nin kendisinden bir bebeği aldırdığını öğrenen Fırat, onunla konuşarak vakit geçirir. Ümran, torununu sevmek isteyen Elif’in yüzüne vurur. Çocuğu olmayacağını bilerek ona bir oyuncak bebek verir. Biraz Gün Işığı 30. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Elif, ne yazık ki Fırat’tan boşanmak istemektedir.

Elif, Fırat’tan Boşanmak İstiyor!

Biraz Gün Işığı 30. bölüm 1. fragmanında; Sude’nin Fırat’tan hamile olduğunu ve bebeğini aldırdığını öğrenen Elif büyük bir bunalıma girer. Üstelik Ümran çocuğu olamayacağı için yüzüne vurarak onu gücendirir. Bu duruma daha fazla dayanamayan Elif, Fırat’a boşanmak istediğini söyler. Evini terk eden Elif, hem Fırat’tan hem de Güneş’ten uzak olmanın acısını yaşamaktadır.

İşte Little Daylight 30. bölüm 1 fragmanı….

BİRAZ GÜN IŞIĞI 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elif, Cemil’in vasiyetini yerine getirememenin acısı içinde boğulmaktadır. Ümran, oğlunun her zaman oburların çocuklarını sevmek zorunda kalacağını söyleyerek Elif’e karşı çıkar. Elif, geçmişte doktorların kapısını çalmasına rağmen Fırat için tekrar doktora gitmeye karar verir.

Dila, babasının ölümünü kabullenemez. Odasının taşınmasını istemeyince annesiyle birbirlerine giriyor. Ümran, Cemil’in ölümüyle evin hakimiyetini çoktan ele geçirmiştir. Bundan sonra herkes o evde kendi kurallarıyla yaşayacak.

Dila’nın baktığı adam Sinan, Elif’in yeni doktorudur. Dila ise artık bu gerçeğin farkında değildir. Elif, Fırat’ın baba olmasını içtenlikle isterken, küçük bir ihtimal de olsa Sude’nin Fırat’tan hamile olduğunu zamanla öğrenir.

Daha sonra Fırat Suda’nın hamile olduğunu öğrenir ve onunla konuşmaya gider. Bu durum Elif’i içten içe yaralar. Dila’nın kışkırtmasıyla Elif kendini işin ortasında gibi hisseder. Gülümseyen Eşref’e çocukları evlenene kadar görüşemeyeceklerini söyler.

Eşref, Alper ve Fulya’nın evliliğini hızlandırmaya karar verir. Elif, testlerinin sonucunu beklerken bu durumu Fırat’tan gizler. Ona boşuna umut vermek istemiyor. Ancak olaylar hiç beklemediği şekilde gelişiyor.

Biraz Gün Işığı 29. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ümran, Elif’e Oyuncak Bebek Teklif Etti!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu