Teknoloji

EA, NFT Geleceğini FIFA’ya Duyurdu – Webtekno

Video oyun dünyasının değerli isimlerinden biri olan Electronic Arts, geçtiğimiz gün garip bir açıklama yaptı. Açıklamada, FIFA ile Madden oyunlarının oynanacağı açıklandı. NFT takviyesinin geleceği ifade etti. unutanlar için; Kripto para topluluğunun bir parçası olarak lanse edilen NFT’ler, 2021’de sektörde en çok konuşulanlar arasında yer aldı ve 2022’de kelimenin tam anlamıyla ” çöktü“.

Electronic Arts tarafından yapılan açıklamaya göre NFT desteği Haziran 2023 itibariyle geçerli olacaktır. Şirket bunu Haziran 2021’de yapmış olsaydı mantıklı olurdu ancak NFT segmenti çöktüğünde neden böyle bir şey yapıldığı net değil. Electronic Arts, NFT takviyesi için spor giyim markası Nike’ın NFT platformu” .SWOOSHile işbirliği yapacağını söyledi.

Electronic Arts, NFT’ye desteğini duyurmaktan utandı…

Electronic Arts’ın resmi web sitesi açıklama biraz garip. Öyle ki şirket, açıklamanın hiçbir yerinde NFT ibaresini kullanmıyor. kullanmıyor . Bunun kasıtlı olarak mı yapıldığı yoksa şirketin NFT ile ilgili gerçeklerden haberdar olduğu için mi bu ifadeyi kullanmadığı net değil. Ancak açıklamada “yaratıcılık”, “yenilik”, “mükemmellik” ve “şaşırtıcı yeni deneyimler” var. süslü ifadelerKullanılmaktan da geri durulmadı…

Electronic Arts, .SWOOSH işbirliğine ilişkin ayrıntılı bir açıklama yapmadı. Ama şirket Önümüzdeki aylarda Yepyeni gelişmelerle karşımıza çıkacağını ve Electronic Arts oyunlarına özel koleksiyonlar sunacağını duyurdu. Son olarak şunu da söyleyelim: FIFA oyunlarında esasen çok fazla lisanslı ekipman var. Electronic Arts’ın bu ekipmanları .SWOOSH entegrasyonuna aktarıp aktarmayacağı Net değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu