Haber

Fernando Muslera’nın Galatasaray’a Vedasıyla Karşılaşan Taraftarın Duygu Paylaşımı

25 yaşında Galatasaray’a gelen Fernando Muslera, efsane olduğu sarı-kırmızılı kulübe veda ediyor. Taraftarların sevgilisi 37 yaşındaki Uruguaylı Fernando Muslera’nın sözleşmesinin son yılı. Bloomberg HT’ye konuşan Erden Timur, ‘Kolay bir 13 yıl. Büyük efsane. ‘Muslera’nın geçen senesi’ diyerek ayrılık sinyalleri verdi.

Muslera’nın ayrılışı sosyal medyada büyük üzüntü yarattı. Tepkilere birlikte bakalım.

2011 yılında Galatasaray’a adım atan Fernando Muslera, o zamanlar hayatının 13 yılını sarı-kırmızılı kulübe adayacağını bilmiyordu.

“Elleri küçük” eleştirileriyle yeterliliği sorgulanan Fernando Muslera, kısa sürede taraftarla arasında özel bir bağ kuran bir futbolcu oldu.

Muslera, Galatasaray’a geldiğinde 3 yıldız armasını taşırken kazandığı 6 şampiyonlukla 4 yıldızın en büyük mimarlarından biri oldu.

Fernando Muslera Galatasaray’a geldiğinde bekar bir gençti. Burada ailesini ve evini kurdu. 3 çocuk babası olan Muslera, Galatasaray’da büyüdü.

Sözleşmesinin son yılına giren Fernando Muslera’nın ayrılışı taraftarları boğuyor. 13 yıl aradan sonra yapılacak olan Lisa’ya bu veda sarı-kırmızılıları şimdiden duygulandırdı.

Muslera’nın son senesinden haberdar olan ancak geçen zamana sitem eden taraftarların paylaşımları ise şöyle oldu ?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bu yıl Muslera’yı son kez Galatasaray kalesinde izleyeceğiz. Nasıl hissediyorsun?

sincan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu