Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu maçı İzmir’de oynadı

gençlik ve Spor İzmir’de ikinci tip Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Bakan ve AKP İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu oy kullandı. Oy kullandıktan sonra Kasapoğlu, “Birçok seçimi demokratik olgunlukla ve halkımızın soğukkanlılığıyla geçtiği için bu seçim de aynı olgunlukla bir demokrasi şöleni olarak geçecektir.”

Gençlik ve Spor Bakanı ve AKP İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, oyunu İzmir Atatürk Lisesi’nde kullandı. Kasapoğlu, oylama işleminin ardından basına açıklamalarda bulundu.

Kasapoğlu, “Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Demokrasi bayramı yaşıyoruz. Halkımız akın akın sandıklara koşuyor. İnanıyoruz ki yine Türkiye kazanacak, 85 milyonu ülkemiz, demokrasimiz kazanacak.” Türkiye seçimlerini her zaman demokrasi olgunluğuyla en keyifli ortamda yapmış bir ülkedir 14 Mayıs’ta gördük. Karşılıklı sevgi ve saygı. Türkiye’de yeni bir dönemin en güzel şekilde başlayacağına inanıyorum. “Süreci yürüten misyon sahibi tüm arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Bugün onların bu misyonu, demokrasimiz ve ülkemiz için çok değerlidir. Kendilerine geçmiş olsun diyorum, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

mamak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu