Ekonomi

İmamoğlu: Devlet yönetiminin her kademesi hesap verecek

Giresun Atatürk Meydanı’nda düzenlenen programda İmamoğlu, cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını sahadakilere iletti.

İmamoğlu, konuşmasında fındığa değinerek, “Giresun’un kişi başına düşen GSYİH’si Türkiye’nin neredeyse yarısı. Nerede o güzellik Allah aşkına? Giresun’un fındığı bile bu şehre yeter biliyor musunuz? Ürünü çevirseniz. yüzlerce yıldır bir pazarlık için çalıştığını, tabiri caizse, bu şehir fakir kalacak.” dedi.

Giresun’un her katma değerini yücelteceklerini ifade eden İmamoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Biz fındığı yücelteceğiz, siz tarımı yücelteceksiniz, biz turizmi yücelteceğiz, her şeyi yücelteceğiz. 13. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi bu şehrin tarlasından sadece 4 dolara fındık almayacağız, dönüşüme de katkı sağlayacağız.” fındığın insanımız tarafından bu şehirde katma değeri yüksek ürünler haline getirilmesi.” denilince Giresun denilince akla Ordu gelir.Aziz kardeşim onun için hepimiz değerlerimize ve ortak ürünlerimize sahip çıkmalıyız. .”

Ordu

Ordu’da Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan vatandaşlara seslenen İBB Başkanı İmamoğlu, çok güzel bir baharı karşılamanın tam ortasında olduklarını söyledi.

“Yurttaşlarım, iyi bir yönetici, devletin gücünü vatandaşına gösteren bir yönetici değildir. Devletin merhametini, devletin erdemini, devletin kucaklayıcı ruhunu herkese gösteren iyi bir yöneticidir. . İyi bir insan olmak, iyi bir yönetici olmaktır.” İmamoğlu’nun tabirlerini kullanarak bu ahlakı temsil ettiklerini söyledi.

Bu birliğin ülkedeki her insanın oyununu istediğini kaydeden İmamoğlu, 14 Mayıs’ın Türkiye için büyük bir dönüm noktası olacağına yürekten inandığını ifade etti.

O günün Türkiye için yeni bir başlangıç ​​olacağını ifade eden İmamoğlu, “O zaman devleti hızla ayağa kaldıracağız. Devletimizi yeniden kurallar ve kurumlar devleti haline getireceğiz. Devlet yönetiminin her kademesi hesap verecek. Devlet yönetiminin her iş ve işleyişini denetlenebilir kıl.Çünkü devletin her kurumu senindir.Türkiye’nindir.” dedi.

pazarcik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu