Teknoloji

iOS 16.4 Beta 3 yayınlandı: Bu özellik artık ücretsiz olacak

Apple’ın bugün yayınladığı iOS 16.4 Beta 3 güncellemesinin detayları belli oldu. 503 Mb büyüklüğündeki bu güncelleme ile kullanıcılar iPhone için beta güncellemelerine ücret ödemeden erişebilecekler. Güncelleme ile yeni gelen bu özellik, kullanıcılara ikinci bir Apple Kimliği oluşturma ve beta güncellemelerini deneyimleme fırsatı sunuyor.

IOS 16.4 BETA 3 İLE GELEN ÖZELLİKLER

Güncelleme ile gelen en değerli özelliklerden biri de Apple hesaplarında yapıldı. Kullanıcılar artık ikinci bir Apple hesabı açarak beta programı güncellemelerine ücretsiz olarak erişebiliyor.

Apple’ın getirdiği bu yeni özellik, kullanıcıları beta programındaki güncellemeleri farklı cihazlarda denerken ayrıca bir ücret ödemekten kurtaracak.

Macrumors teknoloji sitesinin haberine göre bir önceki beta sürümde kullanıcılar güvenlik güncellemelerinin uyumsuz çalıştığını belirtmişti. Apple’ın bu nedenle Rapid Security Response özelliği üzerinde çalıştığı ileri sürülüyor. Konuyla ilgili yapılan açıklama:

Apple’ın beta programına dahil olmak isteyen kullanıcılar, geliştirici apple aracılığıyla cihazlarına işletim sistemine uygun sürümü indirebilirler.

KAYNAK: HABER7

haber-catak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu