Haber

Kars Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ziya Polat’ın köy ve okul ziyaretleri devam ediyor

Kars Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ziya Polat’ın köy ve okul ziyaretleri devam ediyor.

Vali Polat, köy ziyaretleri kapsamında Arpaçay’ın Doğruyol köyünü ziyaret ederek Şehit Astsubay Tuncay Güneş İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileriyle buluştu.

Derslere katılan, öğrencilerle yakından ilgilenen ve onlara derslerde eşlik eden Vali Polat, öğrencilerden bol bol kitap okumalarını, kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler yapmalarını istedi. normal müfredat dersleri.

Kars Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ziya Polat, Astsubay Tuncay Güneş İlkokulu ve Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti, sorun ve taleplerini dinledi. Vali Polat, öğretmenlerden müfredat dışında çocukların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayacak çalışmalar yapmalarını istedi.

Vali Polat, Doğruyol köyü sakinleriyle de bir araya gelerek bir süre sohbet etti, onların sorun ve taleplerini dinledi. Polat daha sonra Doğruyol Jandarma Karakol Komutanlığı’na geçti. Vali Polat, halkın huzur ve güvenliği için çalışan personele görevlerinde kolaylık ve başarılar diledi.

Kars Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ziya Polat’ın Doğruyol köyü ziyaretine Arpaçay Kaymakamı Muhammed Burak Akköz eşlik etti. – KARS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu