Haber

MHP’nin milletvekili adayından İYİ Partililere çağrı: Kapımız size sonuna kadar açık

MHP’nin milletvekili aday listelerinde Maraş’tan aday gösterilen Zuhal Karakoç Dora, Turan Şahin, Ertuğrul Doğan, Ömer Özkan, Aziz Kömürcü, Hüseyin Çiçek, Sermet Yıldız ve Mesut Çakar, düzenlenen toplantıyla parti üyeleri ve kamuoyuna tanıtıldı.

MHP Kahramanmaraş İl Teşkilatı’nda düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan MHP İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Ardından milletvekili adayları sırayla birer konuşma yaptı.

‘İYİ PARTİ’YE GÖNÜL VEREN HER SEÇMEN BİZİM KARDEŞİMİZDİR’

İYİ Parti ve CHP üst kademelerinin hiçbir zaman doğruyu söylemediğini öne süren adaylardan Ertuğrul Doğan, “Özellikle bir şeyi ifade etmek istiyorum. 2018 ve 2019 seçimlerinde il başkanıydım. O gün ne dedik? ‘Zillet ittifakına oy vermeyin ama oy veren hiçbir vatandaşımızla sorunumuz yok’ dedik. İYİ Parti’ye gönül veren her seçmen bizim kardeşimizdir. Ama biz ısrarla kardeşlerimize ‘Bakın bu İYİ Parti ve CHP üst kademesi size doğru söylemiyor’ dedik. HDP ile işbirliği yaptıklarını söyledik” dedi.

‘İYİ PARTİ BAŞBAKAN MASADAN KALDI, SONRA TALİMATLARA UYGUN OTUR’

Doğan, “Hem sosyal medyada hem de bazı üyeler bu anlattıklarımızı alt üst yazdılar. ÂLÂ Parti’ye gönül vermiş kardeşlerimize diyoruz ki: MHP’nin kapıları sizlere sonuna kadar açıktır. Çünkü muhterem genelkurmay başkanının masaya oturup kendi isteğiyle kalktığını ama birinin talimatıyla masaya döndüğünü gördünüz. Öncelikle vatanını, milletini ve bayrağını seven herkesten Cumhurbaşkanımıza takviye istiyoruz. Biz de MHP’nin milletvekilliğine takviye istiyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)

haberaltinova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu