Haber

Muharrem İnce adaylığını geri çekti! Sosyal medyadan bir açıklama daha yaptı.

Son dakika: Vatan Partisi Genel Başkanı İnce, parti genel merkezinde açıklamalarda bulundu. İnce, Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini açıkladı.

İnce’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“BENİM SEVDİĞİM SES KAYDI YOK”

“45 gündür itibar suikastı yapılıyor. Bir internet sitesinden satın alıp yayınlıyorlar.

Özel hayatın gizliliğini yazanlar FETÖ’nün ortaklarıdır. Özel hayatımın mahremiyeti için böyle görüntülere ihtiyacım var. Böyle görsellerim varsa; Geçmişte o görüntüler vardı ama gizlice çekildiler. benimki o kadar değil Bende öyle bir görüntü, ses kaydı yok. Özel hayat değil, iftira. Gazetecilerden biri “Gerçek ya da montaj fark etmez” diyor. söyleyemezsin. Çünkü gerçek değil, bunu biliyorsun.

Türkiye Cumhuriyeti benim prestijimi koruyamadı. Devlet, bir vatandaşın, bir cumhurbaşkanı adayının prestijini korumakla yükümlüdür. Bu ülkenin savcıları benim prestijimi korumakla görevlidir. Açıkça iftira.“FETÖ YANINDA VE PKK SALDIRIYOR”

Pazar günü bankadan 10 milyon lira havale ediyorlar. Oğluma 350 milyon dolar. 8 milyar dolara kadar çıktılar. Bu kadar prestij cinayeti varken bu ülkenin savcıları neden gelmiyor anlamıyorum.

Ne kadar firari FETÖ’cü olursa olsun yurt dışından saldırıyor. Bir yanda FETÖ’cüler, bir yanda PKK’lılar saldırıyor. 45 gündür her gün bir iftira atılıyor. Bu kadar sert olduğumu bilmiyordum.

“MEMLEKET PARTİSİNE BİR OY İSTİYORUM”

Pazar günü sandık başına gideceğiz. Ülke Partisi Türkiye’nin geleceği için önemlidir. TBMM’de olması gerekiyor. HDP var, Saadet’ten, DEVA’dan, Gelecek’ten CHP listelerinden 77 tane var, bir de AKP var. Kemalistler Meclis’te azınlıkta kalacak. Atatürkçüler o mecliste olmalı. Kim saldırırsa saldırsın, kaç montaj kaseti isterlerse istesinler her evden Vatan Partisi’ne oy istiyorum.

“KORKMUYORUM” DEDİ, ADAYLIKTAN ÇEKİLDİĞİNİ AÇIKLADI

‘Saraydan para aldı, geri alınamaz’ diyenlere ve bu korkaklığı yapanlara sesleniyorum: Bu kumpaslardan, montajlardan, bu geçersiz makbuzlardan, olmayan ciplerden korkmuyorum. . 45 gündür buna direniyorum aslında. ‘Çekemez, parayı iade edemez’ diyenler var. Adaylığımı geri çekiyorum. Bunu ülkem için yapıyorum. Mazeretleri kalmasın, seçimi kaybettiklerinde bütün suçu bize atacaklar.

KARARIN AÇIKLANMASINDAN SONRA İLK PAYLAŞIM

Adaylıktan çekildiğini açıklayan İnce, sosyal medya paylaşımında “Her konuttan bir oy” davetini yineledi.

KAYNAK: HABER7

haberkumru.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu