Haber

Nazar Değdi! Dilan Çiçek Deniz ve İrlandalı Yönetmen Sevgilisi Thor’un Kavgası Ayrılıkla Sonuçlandı

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, bir müddettir bir arada olduğu İzlandalı direktör sevgilisi Thor Saevarsson’dan geçtiğimiz yıl evlilik teklifi almıştı hatırlarsınız ki. Aşklarına dolu dizgin devam eden ünlü çiftin geçtiğimiz gün şiddetli bir hengame yaşayarak ayrıldıkları sav edildi. Gelin tüm ayrıntılara birlikte bakalım… ?

Başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz ve İzlandalı direktör sevgilisi Thor Saevarsson sık sık romantik pozlarıyla gündeme geliyor biliyorsunuz ki.

Hatta geçtiğimiz yıl sevgilisi Thor’dan boğaz köprüsünde evlilik teklifi alan Deniz, teklifi kabul ederek evliliğe birinci adımını atmış oldu.

Aşklarına dolu dizgin devam eden ve evlilik hazırlığı yapan ünlü çiftten bu defa hayranlarını üzen bir haber geldi.

İddiaya nazaran geçtiğimiz gün bir yerde arkadaşlarıyla birlikte eğlenen çift memnunluk pozları verirken gecenin sonu ayrılıkla bitti.

Hatta birinci yer çıkışında Thor, sevgilisi Deniz’e bir demet gül almış ve sonrasında çift başka bir mekana geçmişti.

Bir sonraki mekanda görgü tanıklarının ifadelerine göre çiftin şiddetli kavga ettiği ve Dilan Çiçek Deniz’in kül tablasını yere fırlattığı öğrenildi.

Kavganın akabinde ayrıldıkları sav edilen çiftin hengame nedeni ise İzlandalı direktörün kıskançlık krizleri olduğu öğrenildi. Yaşananların akabinde Dilan Çiçek Deniz’in dayanamayarak nişan attığı argüman edildi.

Umarız bu tezler yanlışsız değildir. Pekala siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu