Haber

Pazaryeri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı

Bilecik’in Pazaryeri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 2020-2021-2022 yılı Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Pazaryeri Belediyesi Kültür Merkezi Salonu’nda 183 üyeden 40’ının katılımıyla gerçekleştirilen genel kurula Lider Mustafa Yalamacılar ile yönetim kurulu Yusuf Onur ve Erdinç Kaya güven tazeledi.

2020-2022 yılı etüt, kontrol ve hesap raporları okundu ve oy birliği ile kabul edildi. Ardından 2023-2025 bütçesi kararlaştırıldı.

Toplantıda konuşan Yalamacılar, “Bu yıl kooperatifimizin 52’nci genel kurulunu gerçekleştirdik. Kuruluşunda ve bugünlere gelmesinde emeği geçenleri minnet ve şükranla anıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda hiçbir zorlukla karşılaşmadık. Buraya kadar yapıldı.Bu üyelerin hassasiyetinden dolayıdır.Genel olarak 2020-2022 kooperatifimiz çok verimli geçti.Tüm esnafımıza teşekkür eder, hayırlı ve bereketli çalışmalar dilerim.” dedim.

Başkan Tekin, “Genel kurulun tüm esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi belediye olarak esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Toplantıya Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bilecik İl Ticaret Müdürü Şinasi Balta, Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Halit Gölcan, Pazaryeri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Yalamacılar ile ilçe kooperatif lider ve üyeleri katıldı.

simav-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu