Haber

Sinan Oğan’dan Soylu’ya ‘istifa et’ Çağrısı

Samsun’da bir otelde basın toplantısı düzenleyen ATA İttifakı Başkan Adayı Sinan Ogan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef gösterdi. Gündemle ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulunan Sinan Ogan, İçişleri Bakanı olarak bu ülkede bir dakika bile o pozisyonda kalmamalısınız” dedi.

ATA İttifakı Başkan Adayı Sinan Ogan, Samsun’da bir otelde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Halkın kendisine olan ilgisinin arttığına işaret eden Oğan, Türkiye’nin birlik ve beraberlik içinde seçimler yapmasını istediğini söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef alan Sinan Ogan, açıklamalarına devam ederek, “Süleyman Soylu, İçişleri Bakanı olarak bu ülkede artık o pozisyonda bir dakika bile kalmamalısınız. Çünkü siz seçimleri bir seçim olarak nitelendirdiniz. Bu ülkede seçimlere kimsenin gölge düşürmeye hakkı yok Süleyman Soylu’nun da ötekinin de. İnsanların ne yiyip içtikleri konusunda, “İnsanların geceleri tok ve dengeli bir diyetle yatıp yatmadıkları konusunda endişe duymalıyız” dedi.

Seçimin yaklaştığını vurgulayan Oğan, “Türk milletinin artık kamp yapmasına gerek yok. İnsanımızı bölmeye, parçalamaya kalkmayın. Sizin raydan çıkardığınız Türkiye’yi tekrar rayına oturtmak için büyük çaba harcıyoruz. Temiz bir dil kullanın. Kullandığımız bu saf dil toplumda karşılık buluyor. Ancak kullandığınız ayrımcı dil toplumu strese sokuyor” dedi.

haber-bafra.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu