Haber

Soyer: Depremde yaptığınız fedakarlığı tüm İzmir biliyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, beyin sarsıntısı felaketi nedeniyle ertelenen 14 Mart Tıp Bayramı kokteylinde belediye bünyesindeki sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Çalışanıyla gurur duyduğunu ifade eden Önder Tunç Soyer, “İzmir deprem sırasındaki fedakarlığınızı, Hatay’da gösterdiğiniz olağanüstü yüksek performansı, zor şartlar altında yaptıklarınızı biliyor. Benim de gurur duymam gerekiyor” dedi.

14 Mart Tıp Bayramı kokteylinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi sağlık çalışanları ön plana çıktı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi işletmecisi Dr. Kadir İhtilal Demirel, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay ve eşi Bülten Tugay, İzmir Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Şükran Işıklı, Özgür Ozan Yılmaz ve sağlık çalışanları katıldı.

Soyer: “Bizi aydınlatın”
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Her biriniz ile gurur duyduğumuzu söylemek istiyorum. İzmir sizi tanıdı ve duydu. Depremde gösterdiğiniz fedakarlığı, Hatay’daki olağanüstü performansınızı, zor şartlar altında yaptıklarınızı tüm İzmir biliyor. Benim de gurur duymam gerekiyor. Seninle gurur duyuyorum. Eşrefpaşa Hastanesi’nde uzun süredir hep yükselen bir performans var. Sadece ben değil, bütün İzmir onu takdir ediyor. Her birinize minnettarım. Ne yapıyorsan vicdanınla ve kalbinle yapıyorsun. Ne kadar teşekkür etsem de eksik kalacak. Sizinle çalıştığımız doğrudur. Bizi aydınlattın.”
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi, işletmeci Dr. Kadir İhtilal Demirel, “Böyle zor zamanlarda beraberdik. 800 kilometre ötede birlikte çalışıyorduk. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-ciftlik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu