Teknoloji

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 21 – 28 Mayıs 2024

Oyun dünyasında yeni bir haftaya girmemizin ardından, Steam’de geçen haftanın en çok satanları haberimiz ile yine karşınızdayız. SteamDB tarafından edinilen bilgiler ışında hazırlanan güncel listede, bir önceki hafta ile karşılaştırıldığında, ne gibi değişikliklerin yaşandığına hep birlikte bakalım. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Steam Açık Dünya Hayatta Kalma Üretim Festivali Başladı!


Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Belli Oldu

  1. Ghost of Tsushima Yönetmenin Sürümü
  2. Elden Ring
  3. Cyberpunk 2077
  4. Total War: Warhammer 3
  5. Baldur’s Gate 3
  6. Ready or Not
  7. Helldivers 2
  8. Elden Ring Shadow of the Erdtree
  9. Senua’s Saga: Hellblade 2
  10. Planet Coaster

SteamDB sitesinin verilerinde her ne kadar Counter-Strike 2, Apex Legends ve PUBG: Battlegrounds gibi oyunlar da olsa da, ücretsiz olarak da indirip oynayabildiğimiz için, listemizde yer vermemeyi uygun bulduk. Yeni haftada, zirvede herhangi bir değişikliğin yaşanmadığını görüyoruz. Mağazaya gelen güncel birinci parti PlayStation oyunu Ghost of Tsushima Yönetmenin Sürümü, liderliğini tam gaz devam ettiriyor.

Güncel listede, önümüzdeki ay çıkmasının beklenen Shadow of the Erdtree etkisi ile Elden Ring oyununun yeniden popüler hale geldiğini görebiliyoruz. Geçtiğimiz hafta altıncı sırada karşımıza çıkan temel oyun, ikinci sıraya yükselmiş. Genişleme paketinin ise sekizinci sırada kendisine yer bulmuş.

Cyberpunk 2077 üçüncü sıradaki yerini korumaya devam eder iken, ilk ona geri dönüş yapan iki oyundan Total War: Warhammer III dördüncü ve Ready or Not da altıncı sırada karşımıza çıkıyor. Bir önceki haftanın ikincisi olan Baldur’s Gate 3 ise beşinci sıraya kadar gerilemiş.

Bir dönem zirveden indirilememiş olan Helldivers 2, gerilemeye devam ediyor. Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilmiş olan oyun, geçtiğimiz hafta ile kıyaslandığında iki basamak daha geriledi ve yedinci sırada kendisine yer bulabildi.

Son olarak, 21 Mayıs 2024 tarihi itibarıyla çıkmış olan Ninja Theory stüdyosunun yeni oyunu Senua’s Saga: Hellblade 2 dokuzuncu sırada karşımıza çıkıyor. Son sırada ise Planet Coaster var.

korgun-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu