Yaşam

TAYLOR SWIFT’İN IŞILTILI VE TRANSPARAN STİLİ

Taylor Swift, Almanya’nın Düsseldorf kentindeki MTV Avrupa Müzik Mükafatları için kırmızı halıya seksi bir görünümle geldi. David Koma kıyafeti, kalp yaka ve spagetti kayışları olan, bedene oturan siyah bir elbise içeriyordu. Görünümün tezini zümrüt ve beyaz kristal taşlarla kaplı transparan eteği oluşturuyordu.

Belinden ayak bileklerinin çabucak üstüne kadar sarkan eteğin altından, siyah burnu açık topuklu ayakkabılar görünüyordu. Aksesuar olarak birkaç küçük yüzük ve minik elmas küpeler takmıştı. Siyah bir manikür tercih etmiş ve saçlarını topuz yapmıştı. Makyaj için parıldayan gümüş gölgeli kedi eyeliner ve mercan bir dudak tercih etmişti.

Pop yıldızı, 2022 için yesyeni bir MTV EMA kategorisi olan “En İyi Uzun Müzik Klibi” dahil olmak üzere altı kategoride aday gösterildi. Swift, son albümü Midnights’ın yayınlanmasının ardından son derece meşgul. Gittikçe büyüyen Eras Turu için hazırlanıyor. Bu hafta ABD ayağına 17 tarih daha ekledi; Los Angeles, Las Vegas, Denver, Tampa ve Houston dahil olmak üzere ülkenin her yerine seyahat edecek.

Swift, turneye çıkalı yıllar oldu. Hayranlar Swift’i tekrar sahnede görmek için inanılmaz heyecanlı… Müzikçi, Paramore, Gayle, Beabadoobee, Muna, Gracie Abrams, Phoebe Bridgers, Girl in Red, Owenn ve Haim’in performanslarının yer aldığı bir dizi inanılmaz açılış gösterisi planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu