Yaşam

Tuba Büyüküstün’den dikkat çeken seçki paylaşımı! Takipçilerini bir konuda uyardı.

Rol aldığı Zeytin Ağacı dizisindeki performansıyla tam not alan Tuba Büyüküstün, Türkiye’nin de gündeminde. oy gündemini yakından takip eden ünlülerin ortasında. Ünlü ismin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

“BİZ BİRİZ”

Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi yaptığı paylaşımda 2. klasmanda yer alan Tuba Büyüküstün, takipçilerinden birkaç noktada hassas düşünmelerini istedi. Güzel oyuncu, “Hiçbirimiz birbirimizden ayrı değiliz. Hiçbirimiz daha haklı ya da daha haksız değiliz. Biz biriz ve bütünüz. Ayrılıp yüzleşmek yerine, bütünün parçaları olduğumuzu bilseydik ve bütünün parçaları olduğumuzu bilseydik” dedi. sahiplendik.Hepimiz kendimiz ve ülkemiz için aynı şeyi istemiyor muyuz?” söz konusu.

“NEYE EVET DEDİĞİNİ BİL”

Hayalindeki ülkeyi tanımlayan ünlü oyuncu, paylaşımının sonuna şunları yazdı: “Takım taraftarı gibi değil, bilinçli oy verin! Araştırın, gözünüzü kulağınızı tıkamayın. Neye evet dediğinizi bilin. Kararsız mı kaldınız? Geleceğinizi hayal edin. Çocuklarınızın geleceği, torunlarınızın geleceği.. Kalbinizde bir cevap belirecek.” dedi.

haberbornova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu