Haber

Ümit Özdağ’ın Kılıçdaroğlu ziyareti

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ ile görüştü.

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu parti merkezinde ziyaret etti. Yaklaşık 1 saat süren görüşmenin ardından basın açıklaması yapıldı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecinde Zafer Partisi’ni ziyaret ettiğini hatırlatan Özdağ, şunları söyledi: “Önemli görüşmelerimiz oldu. Seçimlerden sonra bir değerlendirme yapma fırsatımız olmadı. Geçen hafta kendisinden de randevu istemiştim. Bir değerlendirme yapıp iade-i ziyaret yapmak istedim. Güzel bir ziyaretti. Teşekkürler. Sen.” söz konusu.

“SAĞLIKLI BASTIK DEDİK”

Özdağ, genel merkez girişinde kendisini karşılayan CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ın kendisine ‘Dikkat burada yerler kaygan’ dediğini bildirdi. “Biz de gülümsedik ve durumumuzun iyi olduğunu söyleyip yukarı çıktık”ifadeleri kullandı.

“SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİK”

Kılıçdaroğlu, Özdağ ile keyifli bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları söyledi: “Tabi iki siyasetçi bir araya gelince ne konuşur siyaset konuşur. Türkiye’nin sorunlarını, Ortadoğu’yu ve dünyadaki gelişmeleri birlikte değerlendirdik. Seçimleri, seçim sonuçlarını, yerel yönetimler ve yerel yönetimler seçimlerini birlikte değerlendirdik. .”dedi.

malazgirthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu