Haber

6 Masa Birleşiyor, Selçuk Özdağ’ın Gözleri Doluyor: ’13 Ayın En Uzun Gecesiydi’

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Halk TV’nin canlı yayınını duygulandırdı. Özdağ, “13 aydır 6’lı görüşmeler yapıyoruz. 13 ayın en uzun gecesiydi bu.

‘Duygusal biri değilim ama duygulanıyorum’

Halk TV’nin canlı yayınına katılan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, 6 Tablo’da krize ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Özdağ, ‘Sn. Başkan hiç uyumadı. Tabii ki hiç uyumadık. “Duygusal bir insan değilim ama duygusallaşıyorum” dedi.

Özdağ yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

‘Yönetim kurulumuzda bu formül dile getirildi ve Başkan Yardımcımız Ferammuz Üstün Bey böyle bir teklifte bulundu. Mansur Yavaş’ın adından bahsetti. Ardından diplomasi başladı. Partililerle 13 aydır beraberiz. 13 aydır altılı görüşmeler yapıyorduk. 13 ayın en uzun gecesiydi.

‘Sistem değişecek’

Sayın Genel Lider hiç uyumadı. Doğal olarak hiç uyumadık. Ben duygusal bir insan değilim ama duygusallaşıyorum. Milletimiz adına siyaset yapıyoruz. İşsizlere, yoksullara, sokakta kağıt toplayarak geçimini sağlayanlara…

Mesele şu ki Başkanlık Sistemi var, ucube bir sistem var. Önce iki şey değişecek. Önce Cumhurbaşkanı değişecek. İki Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi değişecek.’

Selçuk Özdağ’ın duygulandığı anlar ?

kepsuthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu