Haber

AK Parti’li Karahocagil: “Reklam yapmak ve boş vaatler muhalefetin işi”

AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, reklam yapmanın ve içi boş vaatlerde bulunmanın muhalefetin işi olduğunu söyledi.

Karahocagil, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki deprem nedeniyle vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Karahocagil, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un sarsıntıdan etkilenen yerlerde incelemelerde bulunduğunu, hasar tespitleri tamamlandıktan sonra gerekli adımları atacağını anlattı.

Türkiye’nin en büyük barajı Yusufeli Barajı’nın yanı sıra Artvin’e milyarlarca liralık dev yatırımlar yapıldığını dile getiren Karahocagil, yeni Yusufeli’nde TOKİ tarafından inşa edilen 3 bin 205 konutun vatandaşlara teslim edildiğini kaydetti.

Muhalefetin “seçim çalışması için reklam yapıyorsunuz” tenkidinde bulunduğunu söz eden Karahocagil, “Hayır, asla bunu kabul etmiyorum. Bu yapılanlar seçim çalışması değil, sözünü verip gece gündüz çalıştığımız, ortaya koyduğumuz işleri sonuçlandırıp hak sahipleri yani milletimiz ile paylaşılmasıdır. Reklam yapmak ve içi boş vaatlerde bulunmak muhalefetin işi. En basiti, İstanbul için gerçekleştiremedikleri vaatleri ortada.” diye konuştu.

Öte yandan AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın da düzenlediği basın toplantısında Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, “Öğretmenler Günü’ne iki gün kala hayatının baharında PKK tarafından Karkamış’ta kalleşçe katledilen Ayşenur Alkan öğretmenimiz başta olmak üzere, hain terör örgütü tarafından canice şehit edilen tüm öğretmenlerimizi de bu vesileyle rahmetle yad ediyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu