Teknoloji

Aliens: Dark Decent Ön Siparişe Açıldı

Yayıncı Focus Entertainment tarafından yapılmıştır Yabancılar: Karanlık Terbiyeli PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için Tindalos Interactive tarafından geliştirilmiştir. Summer Game Fest sırasında ve herhangi bir aksilik olmaması durumunda duyurulur 20 Haziran 2023tarihinde satışa sunulması planlanıyor Aliens: Dark Decent ön siparişiAyrıca bunun şerefine yeni bir fragman yayınlandı.

Alien öyle uçsuz bucaksız bir dünya ki her köşesinden farklı bir hikaye ortaya çıkarabiliyor ve bunlar filmlerin yanı sıra diziler ve oyunlar aracılığıyla da bizlere aktarılıyor. Aliens: Dark Decent bunlardan biri olacak. Hikayeye göre Moon Lethe’de Xenomorph salgınını durdurmaktan sorumlu bir komutan rolünde olacağız. Deneyimli bir Colonial Marine ekibimiz emrimizde olacak. Birliklerimize liderlik ederek, Weyland-Yutani Corporation’ın operatörleri olan Xenomorph’lar ve Alien markasına yeni yaratıklar ile çaba göstermemiz gerekecek.

Aliens: Dark Decent Ön Siparişe Açıldı

Şu anda ön sipariş ile satın alabileceğiniz oyunun PlayStation Store’da 699 TL, Steam Store’da 550 TL ve Xbox Store’da 700 TL fiyat etiketi bulunuyor. Lansmanından önce satın alırsanız, Black Camo Armor Set ve Otago destelerine renk getirecek benzersiz kedi yardımcısı içeren Lethe Recon Pack içeriğine sahip olacaksınız.

Yeni yayınlanan fragmanda taktiksel oynanış ve gerilimli atmosferi görme fırsatı buluyoruz. Ayrıca yeni Xenomorph çeşidi ve tehdit oluşturabilecek Sentetik de ekranımızda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu