Yaşam

Gibi’nin Beşinci Sezonu Resmen Açıklandı

Acun Ilıcalı’nın ilk kez 2021 yılında online dizi ve film platformu Exxen tarafından yayınlanan komedi dizisi “” Beğenmek‘ dizisinin yeni sezonunun yolda olduğu açıklandı. Dizinin sevilen başrol oyuncusu Feyyaz Yiğit ile dizinin resmi Instagram hesabı üzerinden bir söyleşi yapıldı. hisselerGibi’nin 5. döneminin yolda olduğunu ortaya koyuyor.

Bugün yapılan paylaşımlar dizinin yeni sezonunun duyurusu olsa da yeni dönemde bizi nelerin beklediğine dair herhangi bir belirti bulunmuyor. bilgimiz yok . Gibi’nin Instagram sayfasındaki paylaşımda dizinin yakın zamanda yayınlanacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. ayrıntı verilmedi.

Konu şöyle:

*Instagram sayfasından yapılan beğeni paylaşım.

Gibi’nin ilk dört döneminde Yılmaz, İlkkan ve Ersoy isimli üç arkadaşın başına neler geldi? komik olaylara tanık olduk. Bunun beşinci dönemde de devam edeceği aşikar. Ama yeni dönemde önemli nasıl işlenirHenüz kesin değil.

Aşağıdaki gibi oyunculardan oluşan takım:

Gibi Gibi dizisinin sağlam kadrosu arasında yer alan Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan, dizinin beşinci sezonunda devam edecek. bulunacak . Bu çekirdek kadroya kimlerin dahil olacağını zamanla göreceğiz.

Çıkış tarihi şöyle:

*Feyyaz Yiğit’in paylaşım.

Gibi’nin yeni dönemi için henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ekip, tarihi duyurmak yerine ” yakında“ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu