Haber

Kalyon Holding’ten rekor fidan dikimi

Kalyon Holding, sürdürülebilir bir ömür vizyonu, tabiata, tabiatın tüm canlıları ve topluma sorumlu bir marka anlayışıyla Türkiye’yi ağaçlandırmaya devam ediyor. Küme şirketleriyle birlikte toplam 10 milyon 319 bin 470 adet fidan diken Kalyon Holding, Türkiye’nin en fazla ağaç diken kümesi unvanını koruyor.

Kurulduğu birinci günden bu yana faaliyet gösterdiği her alanda etrafla dost ve toplumsal yarar sağlamayı odağına alan Kalyon Holding, sürdürülebilir bir hayat için var olduğu her bölgeyi ağaçlandırmaya öncelik veriyor.

11 Kasım Ulusal Ağaçlandırma Günü’nü kutlama vesilesiyle tüm şirketleriyle ağaçlandırma dikimini sürdüren Kalyon Holding, bugüne kadar 10 milyon 319 bin 470 adet fidan dikimi gerçekleştirerek Türkiye’nin en çok fidan diken markası oldu.

Kalyon Holding; İstanbul Polonezköy Kalyon Hatıra Ormanı, Çanakkale Kalyon Hatıra Ormanı, İstanbul Kemerburgaz Kalyon Hatıra Ormanı, Gaziantep Kalyon Hatıra Ormanı, İstanbul Arnavutköy Kalyon Hatıra Ormanı’ndan sonra, Kazdağları Bölgesi’ne 50 bin fidan dikerek bölgenin habitatına dayanak sağladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu