Yaşam

Kingfisher Serisi Sezon Finali Yaptı

Cuma akşamı ekrana gelen Yalıçapkını dizisinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Admired Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Öznur Serçeler, Sezin Bozacı ve Hülya Duyar . sezon finali yaptı. Dizi ekibi dün akşam düzenlenen sezon finali yemeğinde bir araya geldi. Başrol oyuncularından Emre Altuğ’un sahne aldığı gecede eğlenceli anlar yaşandı.

OYUNCULAR DANS EDER

İyi vakit geçirdiklerini söyleyen oyuncular ön kapıdan yemeğin düzenlendiği mekana girerken, Mert Ramazan Demir arka kapıdan girerek basının sorularını yanıtsız bıraktı. Gecenin eksik olmadığı gecede oyuncular Emre Altuğ’un müziği ile bayıldı.

EMRE ALTUĞ VE BEĞENİLEN KANSU SARMAŞ DOLAŞ

Daha önce “Biz arkadaşız, aşk yok” diyerek aleyhlerindeki aşk iddiasını yalanlayan sevgili Kansu ve Emre Altuğ, yakınlaşmalarıyla da dikkat çekti. Altuğ şarkı söylerken, Hayran Kansu da partneri ile dans etti. İkilinin bu halleri kısa sürede medyada gündem olurken aşk tartışması bir kez daha alevlendi.

“İLAÇ YAPABİLİRİM VE EMRE’NİN KAFASINI YAKABİLİRİM”

Mekanın girişinde basın mensuplarıyla sohbet eden hayran olunan Kansu, sevgilisi Emre Altuğ ile yaşadığı aşk dedikoduları hakkında, “Çok keyifliydi, yorucu bir sezonu geride bıraktık. Biz de tezahürat yapabildiysek ne mutlu bize.” biraz ayağa kalkın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu