Haber

Rize mitinginde gördüğü manzara Erdoğan’ı mest etti: Bugün başka

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz’da Rize’de Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen mitingde halka seslendi.

“BU 14 MAYIS’IN İYİ NİYETİDİR”

Sahadaki kalabalığı görünce duyduğu mutluluğu dile getiren Erdoğan, “Vatanım, babamın yurdu, vatanım Rize’yi canı gönülden selamlıyorum. Rize’nin tüm ilçe ve köylerindeki kardeşlerime buradan selamlarımı iletiyorum. mayısın müjdesidir inşallah sandıklar patlar 14 mayısta rizeden bir güzel haber daha alırız inşallah bu güzel meydandan çalışkan yiğit coşkulu rizelileri selamlıyorum Karadeniz gibi, şevk ve sadakatiniz için teşekkürler.Rize’yi görüp de büyülenmemek mümkün mü?Doğasına, denizine ve yeşilin en nadide tonlarına aşık olup da düşmemek mümkün mü? seni seviyorum dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

“21 yılda 15 seçim zaferine imza attık. Türkiye’yi tarihinin en büyük başarılarıyla birlikte tanıştırdık. Milletimizin iradesine vurulan zincirleri hep birlikte kırdık. Ülkemizi birlikte inanç kıyılarına çıkardık. terör örgütlerinin hain saldırılarını birlikte püskürttük.Hain şebekelerine karşı ülkemizi hep birlikte savunduk.Birçoğun yatırımını 21 yılda buluşturduk.Rize ile birlikte ülkemizin 81 ilini çalışmalarımızla nakşettik.”

Detaylar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu